• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мистецький проект з міжнародною участю "Старовинна музика в стародавньому місті" Брав участь

Доданий
10.09.2017
Номер
99
Культура та мистецтво

Проект покликаний розкрити панораму традицій та європейських зв’язків, що панували в стародавньому Чернігові впродовж віків, та знайшли відтворення в культурі та мистецтві.

Автор проекту
Олена
Олена Сетун
Бюджет
127 699 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Деталізований опис проекту

Зріст зацікавленості старовинною музикою в усьому світі підтверджений існуванням в провідних європейських країнах фестивалів стародавньої музики міжнародного та національного значення. Вивчення і популяризація стародавньої музики в Європі фінансується державою і вважається престижним напрямком у розвитку національної культури.
В Україні також проводяться подібні фестивалі, зокрема в Ужгороді, Сумах, Львові, де особливе місце відводиться як традиціям світової музики, так і унікальним вітчизняним. На таких фестивалях звичною практикою є обмін між українською та європейською культурою. Серед інших міст України мистецький проект підкреслює статус Чернігова як стародавнього міста з більш ніж 1300-літньою історією є однозначно виправданим. Мистецький проект зможе вдихнути живу атмосферу у відомий історичний фасад Чернігова та показати те, що наше місто було і є частиною Європи та європейської культури.

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців міста

Проект є доступним для всіх мешканців та гостей міста.
Час проведення - травень, період святкування Днів Європи в Україні.
Вхід на майстер-класи та концерти фестивалю - вільний.

Обгрунтування небхідності реалізації проекту

Метою реалізації мистецького проекту є створення унікальної атмосфери стародавнього міста, підкреслення неповторної єдності архітектури, мистецтва та музики, можливості доторкнутися до «живої історії». А також - підвищення туристичної привабливості міста, розвитку фестивального туризму, розвитку перспектив для міжнародного культурного співробітництва та взаємообміну.
До цього часу в місті, де збереглися унікальні пам’ятки не існує подібних фестивалів чи мистецьких проектів, які проводяться із залученням європейських виконавців, що підвищує статус нашого міста на європейському рівні.

Відповідальні підрозділи

Управління культури та туризму