• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Працювати в Чернігові легко! Брав участь

Доданий
31.05.2021
Номер
69
Освіта

Освітній проект спрямований на отримання нових освітніх навичок для подальшого працевлаштування на постійній основі жителів м. Чернігова за допомогою інструменту поєднання бажання людей працювати, а зі сторони роботодавців – отримання кваліфікованих працівників та спеціалістів.

Автор проєкту
Бюджет
299 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Детальний опис проєкту

Необхідним для реалізації проекту є комунікація з жителями міста задля інформування про актуальні та доступні вакансії у м. Чернігів. Наступним кроком є підготовка локацій навчання зацікавлених груп осіб з метою отримання необхідної кваліфікації для подальшого працевлаштування. З іншої сторони буде заздалегідь буде проведена комунікація з роботодавцями місця про можливість отримання посад на підприємствах, фірмах та установах. Кінцевим результатом є створений механізм ефективної взаємодії між безробітними та роботодавцями задля отримання постійних місць роботи, зменшення безробіття в місті в цілому.
Етапами проекту є :
1. Піар компанія про запуск проекту
2. Створення фокус-груп з зацікавленими в усіх мікрорайонах Чернігова
3. Створення груп по категоріям необхідних кваліфікацій
4. Навчально-підготовчий процес на безкоштовній основі для бажаючих
5. Надання готових робочих кадрів на постійні місця працевлаштування на заздалегідь домовлені місця
Проект розрахований на 6 місяців. Термін занять залежить від необхідного рівня кваліфікації і може проходити від 2-х тижнів до 2-х місяців. Проект буде намагатися захопити найбільшу кількість зацікавлених жителів Чернігова.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Доступний для всіх мешканців міста

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

В результаті різкого скорочення робочих місць в період 1991го-2000х років, фінансової кризи 2008го року, анексії Криму та бойових дій на території Донецької та Луганської області 2014-нині, епідеміологічної ситуації у зв’язку з поширенням COVID-19 2019-нині, утворилася кризова ситуація з рівнем безробіття, офіційно працевлаштування та ефективності виробництва сфер продуктів та послуг м. Чернігова. За рахунок інтенсивного покращення діяльності суб’єктів господарювання деякі професії стають неактуальними за рахунок заміни технологіями і населенню складно знайти нові місця роботи без можливості отримання необхідної кваліфікації для неї. Також необхідно враховувати фактор, що студентській молоді також складно знайти роботи як на період навчання так і після отримання професійної або вищої освіти із-за відсутності доступу до низки кваліфікованих робочих місць, зменшення актуальності їх професій за їх період навчання.

Відповідальні підрозділи

Фінансове управління ЧМР

Управління економічного розвитку міста ЧМР