• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Сучасний медичний кабінет-запорука життя та здоров’я учасників освітнього процесу» Відхилений

Доданий
31.05.2021
Номер
62
Поліпшення матеріально-технічної бази об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова

Обладнання медичної кімнати школи морально застаріле та фізично зношене, це унеможливлює надання якісної домедичної допомоги та проведення профілактичної роботи щодо запобігання захворювань серед учасників освітнього процесу. В зв’язку з реформуванням системи охорони здоров’я постала необхідність укомплектувати медичний кабінет згідно сучасних вимог.

Автор проєкту
Лариса
Лариса Лебідь
Бюджет
154 044 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Детальний опис проєкту

Школа відкрита у 1990 році, обладнання в медичному кабінеті за 30 років не оновлювалось ніколи.
Проектом передбачено оснащення медичного кабінету сучасним обладнанням, таблицями для визначення гостроти зору та кольоровідчуття, пристроями для вимірювання цукру та кисню в крові.
Важливими новими елементами медичного кабінету будуть тренажери «реанімаційний манекен для відпрацювання навичок серцево-легеневої реанімації», що дасть змогу на практиці опанувати навички надання домедичної допомоги учасниками освітнього процесу.
Необхідним елементом сучасного медичного кабінету школи буде комп’ютерна техніка. Будуть створені паспорти здоров’я учасників освітнього процесу, статистика захворюваності в школі, що дасть можливість надавати якісну домедичну допомогу і проводити профілактичну роботу, яка буде сприяти зниженню захворюваності на ГРЗ, ГРВІ під час підвищеної епідеміологічної ситуації.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Школа працює з 08.00 до 19.00 год. Відповідно медична сестра школи працює у тому ж режимі. Всі медичні послуги безкоштовні

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Що може бути найважливішім для батьків, ніж здоров'я дитини? А де дитина перебуває більшу частину часу? Звичайно ж, в школі. Завдання адміністрації, медичної сестри, педагогічного колективу максимально убезпечити дитину від усіх ризиків, пов'язаних зі здоров'ям, в той час, коли вона знаходиться в школі.
В 2020-2021 році в школі навчаєтеся 1486 учнів, працює 107 учителів та 36 чоловік технічного персоналу. Школа працює у дві зміни з 08.00 до 19.00 години. Відповідно медична сестра має надавати за необхідністю домедичну та профілактичну допомогу щоденно більш ніж 1000 учасникам освітнього процесу.
А вчасно та якісно надана домедична допомога запорука життя та здоров’я дітей та дорослих.
Проект не потребує додаткових коштів і буде в подальшому утримуватись навчальним закладом.
Реалізація цього проекту дасть змогу надавати якісну домедичну допомогу, проводити профілактичну роботу серед учасників освітнього процесу, що буде сприяти зниженню захворюваності на ГРЗ, ГРВІ.

Фотографії