Креативний хаб «Зачарована Десна»: «Стрімінгова платформа». Відхилений

Доданий
26.05.2021
Номер
25
Культура та мистецтво

Встановлення світлодіодного екрану з метою створення стрімінгової інформаційної платформи для трансляції культурно-мистецьких подій шляхом модернізації Малої міської сцени. Трансляція подій онлайн в центрі міста за допомогою LED екрану є оптимальним рішенням по залученню більшої кількості споживачів культурних продуктів, особливо за погіршення погодних умов чи карантинних обмежень.

Автор проєкту
Бюджет
802 568 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
просп. Миру, 14, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Проєкт «Креативний хаб «Зачарована Десна»: інформаційно-культурний об’єкт «Стрімінгова платформа» ініційований для оптимізації проведення та інформаційного просування культурних заходів серед значної кількості глядачів за будь-яких обмежень офлайн-відвідувань шляхом поєднання якісного культурно-мистецького подієвого контенту та високих технологій, що є актуальним в наш час в умовах діджиталізації культури та поширення пандемій.
Одним із сучасних й ефективних засобів трансляції є світлодіодні екрани, що мають ряд переваг. Серед них:
- різнобарвність та яскравість,
- стійкість до погодних умов,
- щоденне й безперервне використання,
- високі експлуатаційні характеристики.
Тому світлодіодні екрани вони швидко набирають популярності та їх часто встановлюють для вуличних сцен, зокрема, для трансляцій концертів в прямому ефірі.
Для стаціонарного екрану також створюється індивідуальний проєкт на каркас.
Проєкт буде розташований в центрі міста з великим прохідним трафіком. Мала міська сцена за останній час набула статусу значної культурної локації, яка приваблює як жителів, так і гостей міста заходами. Але для підвищення своєї привабливості та конкурентоспроможності, особливо за обмеження чи відсутності культурно-мистецьких заходів, вона потребує більш активного задіяння та модернізації.
Саме завдяки світлодіодному екрану культурні події міста стануть доступними широкому колу глядачів, у тому числі за умов неможливості проведення офлайн-заходів (або їх частини) на самій локації, а також за умов карантинних обмежень чи несприятливих погодних умов. Також артисти та організатори заходів матимуть можливість проводити виступи дистанційно та збільшити глядацьку аудиторію в умовах обмеження кількості відвідувачів у приміщеннях культурних закладів.
Інформаційно-культурний об’єкт «Стрімінгова платформа» стане потужним «магнітом» як для мешканців, так і для гостей міста.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Всі мешканці та гості Чернігова є цільовою аудиторією проєкту, у тому числі люди з особливими потребами.

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Проблема: Основним викликом, який прийняло культурне життя міст нашої країни та світу, стала пандемія Covid-19. В її умовах артисти втратили більшу частину свого глядача офлайн. Також проведення концертів є обмеженим осінньо-зимовим сезоном чи несприятливими погодними умовами, які роблять неможливими виступи артистів відповідно до специфіки жанрів. У цих умовах основною проблемою є недостатня пристосованість конструкції Малої міської сцени для професійного проведення концертних заходів та не сприяє привабливості локації як об’єкту атракції та потужного креативного простору в історичному центрі міста.
Бенефіціари
б) мешканці, гості м. Чернігова та творчі аматори, що є споживачами культурного продукту – культурно-мистецьких заходів,
а) артисти м. Чернігова, у тому числі з інвалідністю, які прагнуть реалізувати свої творчі амбіції та здатні виробляти конкурентоспроможний культурний продукт).

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління культури та туризму ЧМР

Фінансове управління ЧМР