• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Креативний хаб «Зачарована Десна»: «Стрімінгова платформа». На розгляді

Доданий
26.05.2021
Номер
25
Культура та мистецтво

Встановлення світлодіодного екрану з метою створення стрімінгової інформаційної платформи для трансляції культурно-мистецьких подій шляхом модернізації Малої міської сцени. Трансляція подій онлайн в центрі міста за допомогою LED екрану є оптимальним рішенням по залученню більшої кількості споживачів культурних продуктів, особливо за погіршення погодних умов чи карантинних обмежень.

Автор проєкту
Бюджет
1 499 192 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
просп. Миру, 14, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Проєкт «Креативний хаб «Зачарована Десна»: інформаційно-культурний об’єкт «Стрімінгова платформа» ініційований для оптимізації проведення та інформаційного просування культурних заходів серед значної кількості глядачів за будь-яких обмежень офлайн-відвідувань шляхом поєднання якісного культурно-мистецького подієвого контенту та високих технологій, що є актуальним в наш час в умовах діджиталізації культури та поширення пандемій.
Одним із сучасних й ефективних засобів трансляції є світлодіодні екрани, що мають ряд переваг. Серед них:
- різнобарвність та яскравість,
- стійкість до погодних умов,
- щоденне й безперервне використання,
- високі експлуатаційні характеристики.
Тому світлодіодні екрани вони швидко набирають популярності та їх часто встановлюють для вуличних сцен, зокрема, для трансляцій концертів в прямому ефірі.
Для стаціонарного екрану також створюється індивідуальний проєкт на каркас.
Проєкт буде розташований в центрі міста з великим прохідним трафіком. Мала міська сцена за останній час набула статусу значної культурної локації, яка приваблює як жителів, так і гостей міста заходами. Але для підвищення своєї привабливості та конкурентоспроможності, особливо за обмеження чи відсутності культурно-мистецьких заходів, вона потребує більш активного задіяння та модернізації.
Саме завдяки світлодіодному екрану культурні події міста стануть доступними широкому колу глядачів, у тому числі за умов неможливості проведення офлайн-заходів (або їх частини) на самій локації, а також за умов карантинних обмежень чи несприятливих погодних умов. Також артисти та організатори заходів матимуть можливість проводити виступи дистанційно та збільшити глядацьку аудиторію в умовах обмеження кількості відвідувачів у приміщеннях культурних закладів.
Інформаційно-культурний об’єкт «Стрімінгова платформа» стане потужним «магнітом» як для мешканців, так і для гостей міста.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Всі мешканці та гості Чернігова є цільовою аудиторією проєкту, у тому числі люди з особливими потребами.

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Проблема: Основним викликом, який прийняло культурне життя міст нашої країни та світу, стала пандемія Covid-19. В її умовах артисти втратили більшу частину свого глядача офлайн. Також проведення концертів є обмеженим осінньо-зимовим сезоном чи несприятливими погодними умовами, які роблять неможливими виступи артистів відповідно до специфіки жанрів. У цих умовах основною проблемою є недостатня пристосованість конструкції Малої міської сцени для професійного проведення концертних заходів та не сприяє привабливості локації як об’єкту атракції та потужного креативного простору в історичному центрі міста.
Бенефіціари
б) мешканці, гості м. Чернігова та творчі аматори, що є споживачами культурного продукту – культурно-мистецьких заходів,
а) артисти м. Чернігова, у тому числі з інвалідністю, які прагнуть реалізувати свої творчі амбіції та здатні виробляти конкурентоспроможний культурний продукт).

Відповідальні підрозділи

Управління культури та туризму ЧМР

Фінансове управління ЧМР