• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Комплексний спортивний майданчик На реалізації

Доданий
31.05.2021
Номер
89
Поліпшення матеріально-технічної бази об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова

Реконструкція спортивного майданчика ліцею №32 для массового заняття фізичною культурою та спортом учнів та мешканців мікрорайону Градецький.

Автор проєкту
тетяна
тетяна Пинчук
Бюджет
1 500 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Шевчука, 11, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Сучасне суспільство відчуває на собі величезний тиск несприятливих впливів різного характеру та обсягу, що неминуче позначається на його психологічному стані, стані здоровя, а також зростає складність протистояти поганим звичкам за відсутністю можливості активно проводити дозвілля. Тому необхідно створити для учнів школи та мешканців мікрорайону доступний , сучасний спортивний майданчик для занять різними видами спорту. Оновлений спортивний майданчик забезпечить комфортні та безпечні умови для заняття спортом на сучасному, якісному покритті, сприятиме різноманітному проводженню дозвілля, зростанню інтересу дітей та молоді до різних видів спорту, створенню нових гуртків для занять улюбленими видами спорту , допоможе залучити до регулярних занять спортом учнів ліцею та покладе початок відродженню спортивної інфраструктури мікрорайону. Реконструкція спортивних майданчиків – важливий засіб фізичного, духовного та соціального розвитку дитини.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

. Проект розрахований на різні вікові категорії та забезпечить загальнодоступність занять спортом мешканцям мікрорайону у вільний від навчання час.

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Головною метою проекту є створення сучасного спортивного майданчика для всебічного фізичного розвитку доступного для занять спортом, як для учнів так і для мешканців мікрорайону. Переобладнанний спортивний майданчик допоможе відновити фізичну рівновагу суспільства на рівні мікрорайону, створити умови для активного відпочинку, залучати молодь до занять спортом, підвищувати витривалість та оздоровлення нації, популяризувати здоровий спосіб життя.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти ЧМР

Управління капітального будівництва ЧМР

Фінансове управління ЧМР