Спортивна молодь – успішне майбутнє! На реалізації

Доданий
20.05.2021
Номер
8
Спорт та туризм

Соціальний проект, направлений на зміцнення здоров’я та занять спортом для дітей та молоді, а також для незахищених верств населення Чернігова шляхом занять важкою атлетикою і боксом.

Автор проєкту
Бюджет
299 857 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Шевченка, 61, Деснянський, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Проект „Спортивна молодь – успішне майбутнє!”, направлений на зміцнення здоров’я та можливість безкоштовно займатися в секціях важкої атлетики і боксу дітям та молоді з соціально незахищених верств нашого міста. Для цього буде потрібне придбання спортивного інвентарю для занять спортом, що дозволить створити комфортні умови для тренувань дітей та молоді, збільшити кількість людей, які займаються фізичною культурою та спортом у Чернігові і зробить доступним заняття на сучасних тренажерах для незахищених верств населення нашого міста.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Діти та молодь, які займаються у даній спортивній організації будуть мати постійний доступ до користування спортивним інвентарем безкоштовно

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Мета реалізації проекту: Популяризація та пропаганда спорту та здорового способу життя серед дітей, молоді та дорослих. Зміцнення здоров’я населення нашого міста. Створення сприятливих умов для занять фізичною культурою і спортом дітей та молоді, у тому числі з соціально - незахищених верств Чернігова. Реалізація проекту позитивно вплине на подальше життя мешканців нашого міста, зміцнить їхнє здоров’я та зробить дозвілля цікавим і корисним. Спортивне обладнання, яке буде придбане для реалізації даного проекту залишиться на балансі громади м. Чернігова назавжди.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ЧМР

Фінансове управління ЧМР