Спортивний майданчик замість смітника Брав участь

Доданий
19.05.2021
Номер
7
Благоустрій

Даний проєкт передбачає встановлення спортивного майданчика та облаштування прибудинкової території на подвір’ї будинків по вул.Рокосовського,14, 14А, 14Б, 14В та по вул.Всіхсвятській,2.

Автор проєкту
Галина
Галина Вершок
Бюджет
295 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Рокосовського, 14, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

З метою благоустрою і створення належних та безпечних умов для організації змістовного дозвілля дітей дошкільного та шкільного віку (вихованців клубу «Юність» та жителів мікрорайону), а також популяризації серед жителів мікрорайону здорового способу життя, пропонується вирівняти земельну ділянку на подвір’ї будинків по вул.Рокосовського,14, 14А, 14Б, 14В (де наразі знаходиться заглиблення зі сміттям) та встановити спортивне обладнання.
В даному мікрорайоні немає подібних спортивних майданчиків, а запропонована територія потребує благоустрою, оскільки на даному подвір’ї постійно утворюється стихійний смітник, а також паркують автомобілі, що не є прийнятним на зеленій зоні у подвір’ї.
Дане питання також обговорювалось на засіданнях Молодіжної ради при міському голові, оскільки є важливим для молоді мікрорайону та популяризації здорового способу життя.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Результатами реалізації даного проекту зможуть безкоштовно користуватись у будь-який зручний для них час всі мешканці мікрорайону.

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

З облаштуванням даного подвір’я, мешканці прилеглих будинків позбудуться смітника, що розмістився посеред подвір’я, загрожуючи життю і здоров’ю дітей, отримають місце для проведення дозвілля та розвитку дітей та молоді мікрорайону, а також місце, де зможуть займатися спортом всі бажаючі. Наразі, належне дозвілля на цій ділянці неможливе, оскільки вже є випадки травмування дітей.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління ЖКГ ЧМР

Управління земельних ресурсів ЧМР

Фінансове управління ЧМР