• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Олімпійські надії Чернігова Брав участь

Доданий
31.05.2021
Номер
56
Поліпшення матеріально-технічної бази об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова

Створення умов для становлення і розвитку олімпійського виду спорту - стрільби з лука серед дітей та молоді міста Чернігова. Залучення дітей та молоді до спорту, що сприяє зміцненню здоров'я, формуванню здорового способу життя. Створення позитивного іміджу Чернігова, як спортивного міста з багатою історією. Залучення нових туристів за рахунок проведення спортивних заходів у м. Чернігові.

Автор проєкту
Бюджет
1 487 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Детальний опис проєкту

Стрільба з лука є одним з тих видів спорту, де результативність змагальної діяльності суттєво залежить від якості матеріальної частини лучника, а саме: луків, стріл, оптичних пристроїв, та ін. Таким чином, сучасний рівень досягнень у стрільбі з лука значною мірою залежить від того, наскільки успішно у підготовці спортсменів будуть реалізовані вимоги стосовно забезпечення їх сучасною формою та спорядженням, запровадження до навчально-тренувального процесу науково-технічних досягнень та сучасних технологій суддівства змагань.
Забезпечення відділення зі стрільби з лука спортивним інвентарем надасть можливість проведення повноцінного навчально-тренувального процесу та суттєво збільшить кількість вихованців

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Результатами проекту будуть безкоштовно користуватися мешканці міста Чернігова шкільного та студентського віку – вихованці відділень зі стрільби з лук

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Створення умов для становлення та розвитку олімпійського виду спорту – стрільби з лука. Стрільба з лука є одним з тих видів спорту, де результативність змагальної діяльності суттєво залежить від якості матеріальної частини лучника, а саме: луків, стріл, оптичних пристроїв, та ін. Таким чином, сучасний рівень досягнень у стрільбі з лука значною мірою залежить від того, наскільки успішно у підготовці спортсменів будуть реалізовані вимоги стосовно забезпечення їх сучасною формою та спорядженням, запровадження до навчально-тренувального процесу науково-технічних досягнень та сучасних технологій суддівства змагань. Реалізація проекту створить умови для суттєвого збільшення залучених дітей та молоді міста до занять стрільбою з лука, особливо з соціально незахищених та малозабезпечених верств населення міста.

Відповідальні підрозділи

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ЧМР

Фінансове управління ЧМР