• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Ліцей - наш рідний дім. Дамо йому благоустрій XXI століття Брав участь

Доданий
28.05.2021
Номер
46
Благоустрій

Ландшафтний благоустрій необхідний для того, аби унеможливити розвиток забрудненості та виховувати естетичні смаки городян міста.
Мета – перетворити центральну частину великого мікрорайону на естетичну локацію, паркову ділянку з елементами ландшафтного дизайну для популяризації та розвитку відпочинку, спілкування молоді, їх культурного дозвілля в зручних сучасних умовах.

Автор проєкту
Бюджет
1 497 157 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Козацька (50 років ВЛКСМ), 4Б, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Удосконалення архітектурного вигляду пришкільної території надасть сучасності, комфортності в цілому мікрорайону, адже у ліцеї перебуває більш як 1500 осіб кожного дня. Забезпечення комфортних незагрозливих умов для занять та відпочинку дітей – одне із пріоритетних завдань колективу ліцею та батьківської громадськості. На пришкільній території є 3 спортивних майданчики, де кожний день займаються діти різного віку та дорослі з усього мікрорайону.
Опис проєкту:
- виконання робіт з капітального ремонту огорожі навколо території ліцею;
- відновлення бордюр;
- встановлення воріт та хвіртки
- висвітлення результатів проєкту у засобах масової інформації.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Територія ліцею доступна для користування учасниками освітнього процесу та жителями мікрорайону

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Безпека, сучасність, комфорт, затишок – це основні вимоги часу. Наш проєкт дасть змогу втілити ці вимоги щодо осучаснення території для незагрозливих, комфортних умов навчання та активного відпочинку мешканців мікрорайону. Без перебільшення, наше подвір’я – не тільки візитівка навчального закладу, а й обличчя центру мікрорайону.
Благоустрій шкільного подвір’я – це вже є покращення естетичного та й екологічного стану довкілля мікрорайону. А це дозволить підвищити безпеку та комфорт здобувачів освіти, мешканців мікрорайону та покращити естетику і функціональність нашого ліцею і це буде виховувати у дітей естетичні смаки, відчуття відповідальності, любов до рідного ліцею, міста, а також покращувати настрій, підвищувати життєвий тонус, позитивно впливати на дітей і дорослих. Ми ж обіцяємо територію ліцею утримувати в належному стані, озеленювати, прикрашати та бездоганно доглядати.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти ЧМР

Управління капітального будівництва ЧМР

Фінансове управління ЧМР