Веслування на байдарках і каное для дітей, молоді і осіб з інвалідністю На реалізації

Доданий
28.05.2021
Номер
38
Спорт та туризм

Проведення безкоштовних навчальних занять і майстер класів з веслування на байдарках і каное для дітей м. Чернігова, і інвалідів. Проект передбачає придбання 35 байдарок і каное (далі - човнів), 24 весел, плота і тренажера, що дасть змогу юному поколінню нашого міста і людям з обмеженими руховими можливостями, безпечно, якісно і систематично самовдосконалюватись на сучасному обладнанні.

Автор проєкту
Сергій
Сергій Гамалій
Бюджет
1 500 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Детальний опис проєкту

Проведення безкоштовних навчальних занять і майстер класів з веслування на байдарках і каное для всіх бажаючих дітей м. Чернігова від 8 до 14 років, в тому числі дітей учасників бойових дій, соціально вразливих категорій і людей з обмеженими руховими можливостями та подальшого їх прийому до груп міських спортивних шкіл. Придбання 35 човнів, 24 весел, плота і тренажера має на меті популяризувати веслування на байдарках і каное в нашому місті, збільшити кількість дітей і молоді які займаються спортом, також дасть змогу підвищити безпеку при проведенні занять на воді, досягти високих спортивних результатів і припинити відтік талановитих веслувальників до інших міст. Цей інвентар розрахований під різні вагові та силові категорії спортсменів від початківців до майстрів, а придбання спеціального плоту, тренажера і параолімпійських човнів дасть змогу інвалідам Чернігова долучитись до прекрасного виду спорту.
Для забезпечення публічності та прозорості процесу придбання нових човнів і весел буде оголошено та проведено конкурс на їх придбання.
Реклама безкоштовних навчальних занять, майстер класів, показових виступів і змагань за рахунок Чернігівської обласної федерації веслування на байдарках і каное.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Всі діти м. Чернігова від 8 до 14 років, які вміють плавати і мають бажання навчитись веслувати на байдарці і каное .

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Чернігів розташований на березі чарівної річки Десни і завдяки цьому має чудові умови для розвитку веслування на байдарках та каное. Це доступний і корисний для здоров’я вид спорту. Тренуючись здебільшого на природі, веслувальники отримують користь від основних оздоровчих факторів – сонця, свіжого повітря та води, в результаті чого, веслування є ефективним засобом різностороннього фізичного розвитку, емоційного задоволення та фізичної реабілітації. На сьогоднішній день, загальна кількість дітей та молоді, яка займається веслуванням на байдарках та каное у м. Чернігові складає 159 осіб віком від 8 до 23 років. Також веслуванням на байдарках та каное займається 36 дорослих громадян нашого міста і ветеранів. Всі вони є прямими бенефіціарами цього проекту. В подальшому його реалізація дасть змогу залучити більшу кількість дітей, молоді і людей з обмеженими руховими можливостями до занять веслуванням.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ЧМР

Фінансове управління ЧМР