• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Послуги соціальної реабілітації, денного догляду та зайнятості для людей з інвалідністю» На реалізації

Доданий
05.09.2017
Номер
27
Соціальний захист

Організація послуг соціальної реабілітації, денного догляду та зайнятості - є необхідними послугами для покращення якості життя, підвищення рівня соціалізації, емоційного та
психологічного стану для молоді з інтелектуальними порушеннями та їх батьків.

Автор проєкту
Надія
Надія Лозбень
Бюджет
299 800 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Захисників України (Одинцова), 16, Чернігів

Опис

Деталізований опис проекту

В межах проекту «Бюджету участі» будуть надаватися послуги соціальної реабілітації, денного догляду та зайнятості, для осіб з інтелектуальними порушеннями, буде розроблено «Методичні рекомендації» для вчителів, волонтерів, студентів та батьків за експериментальною Програмою курсу «Соціально – побутова реабілітація для людей з інтелектуальними порушеннями». Випуск «Методичних рекомендацій» буде зроблено за додаткові кошти благодійників.
Одночасне перебування отримувачів послуг від 8 до 15 осіб ( залежіть від складнощів інтелектуального та поведінкового розладів клієнтів), враховуючі індивідуальні заняття в день може отримати послуги до 20 осіб.
Буде запроваджена нова супутня послуга корекція поведінкових розладів.
Клієнти протягом року будуть отримувати послуги соціальної реабілітації ( за експериментальною програмою), денного догляду та зайнятості ( фізична реабілітація, психологічний супровід, арт – терапія, розвиток творчих здібностей, праце терапія, музичні заняття, казко терапія, заняття за методикою Теренкур та інше)
Клієнти можуть скористатися послугою як постійно, протягом року, так і тимчасово до 3 місяців.
Враховуючи стан здоров’я клієнтів перебування в організації не може бути більше 6 годин в день.
Харчування клієнтів забезпечуватиметься за рахунок батьків ( опікунів).
Для клієнтів які будуть користуватися послугою постійно буде проводитися первинне і поточні оцінювання рівня життєво – необхідних компетенцій. Розроблятиметься індивідуальний план соціалізації при наявності індивідуальної програми реабілітації.
Для батьків 1 раз на місяць будуть проводитися заняття з психологічного розвантаження, для покращення їх емоційного стану і недопущення стану вигорання ( тому що батьки цілодобово знаходяться під нервовим напруженням через непередбачений стан дитини).
Для людей з інвалідністю різних нозологій будуть працювати соціально – творчі майстерні ( майстерня з виготовлення сувенірної продукції; еко – майстерня, поліграфічна майстерня), яка буде працювати 2 рази на місяць по суботах .

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців міста

Результатами реалізації даного проекту можуть користуватися мешканці з усього міста, які мають вік від 18 років і інвалідність внаслідок інтелектуальних порушень та батьки які мають дітей з інвалідністю будь якої нозології. Соціально - творчі майстерні можуть відвідувати люди з інвалідністю від 10 років різних нозологій.
Час доступності з 09.00 – до 17.00 години з понеділка до п’ятниці, та по суботах з 10.00 –до 12.00 години. Послуги які прописані в проекті будуть надаватися для клієнтів безкоштовно, додаткові послуги при потребі та бажанню будуть надаватися за добровільну пожертву.

Обгрунтування небхідності реалізації проекту

Мета: Адаптувати людей з інвалідністю до життя в громаді, шляхом надання послуг соціальної реабілітації , денного догляду та зайнятості.

Відповідальні підрозділи

Чернігівський міський центр соціальних служб для сім]ї, дітей та молоді