• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Соціальний транспорт – швидка соціальна допомога… Брав участь

Доданий
31.05.2021
Номер
90
Соціальний захист

Проект допоможе виправити ситуацію щодо транспортування людей, що знаходяться в край скрутному становищі – літнього віку, бездомних, людей з інвалідністю. Також за допомогою транспорту буде можливо організовувати збір і роздачу гуманітарної допомоги особам та сім’ям соціально вразливих категорій населення. Реалізація можлива за придбання облаштованого грузопасажирського автомобіля на 6-8 місць.

Автор проєкту
Бюджет
774 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Святомиколаївська, 33, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

У Чернігові - велика кількість людей, потребуючих допомоги різного характеру і відносяться до вразливих верств населення, яким надають допомогу працівники та волонтери соціальних центрів міста.
Більшість людей з інвалідністю не мають змоги вирішити свої соціальні, медичні, освітні, реабілітаційні потреби, через нездатність самостійно пересуватися містом, особливої уваги потребують особи у яких відсутні документи, оформлення декларації з лікарем неможливе, хоч і є потреба в допомозі.
Робота транспорту, придбаного для проекту полегшить взаємодію з потребуючими, шляхом надання умов для вирішення своїх питань, можливість спілкування, соціалізації, освіти та розвитку, залучення до активного способу життя.
Із багаторічного досвіду роботи міського центру соціальної адаптації, не раз стикалися з проблемою транспортування людей та допомоги, яку також треба доставляти для нужденних: постійне харчування, одяг, засоби особистої гігієни та інші потреби.
Придбання транспорту дуже потрібне для: бездомних, малозабезпечених та ін. вразливих груп населення, яких з кожним днем стає все більше тих, що потребують підтримки, яку з допомогою транспорту буде надавати значно шидше та легше.
Проєктом передбачено доставляти осіб до притулків, медичних закладів та інших установ, особливо в зимовий період, коли важливо забрати людину з вулиці та врятувати життя, нужденні зможуть отримати оперативне консультування щодо надання їм соціальної та/або юридичної допомоги та вирішення інших питань.
Буде звертатися велика увага до людей з явними ознаками захворювань, у разі потреби їх госпіталізація до лікувальних закладів, а також на людей схильних до здійснення правопорушень з метою профілактики.
Придбання транспорту для проєкту - є одним з необхідних інструментів комплексної та безперервної роботи надання соціальної та спеціалізованої допомоги нужденній категорії населення, за згоди направлення на медичне обстеження для проведення подальших реабілітаційних заходів.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Отримувати та надавати послугу соціального транспорту зможуть вразливі категорії населення за потреби у визначений та зручний час.

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Метою проекту є - надання оперативної допомоги потребуючій групі населення у пересуванні по місту та за межами, до лікарні, державних установ задля прискорення вирішення проблеми їх соціалізації, відновл. документів, лікуванні та ін. (кожен потребує допомоги різного характеру).
Придбання транспорту вирішить проблему екстреного надання соціальної допомоги, адже більшість з осіб, опинившихся у складній життєвій ситуації не є соціалізованим чи мають незадовільний стан здоров’я, обмежені в русі через брак коштів, документів, за станом здоров’я, можливо полегшити процес надання комплексної допомоги людині, проведення соціальних акцій в межах міста, спрямованих на допомогу потребуючим в їжі, одязі та інших побутових потребах.
Змога волонтерам, які не мають змоги привезти допомогу для потребуючих доставляти за потреби нужденним.

Мобільна екстренна соціальна допомога - це яскравий соціальний проект, який одним своїм існуванням впливає на зміну суспільної ситуації

Відповідальні підрозділи

Фінансове управління ЧМР

Департамент соціальної політики ЧМР