• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відкритий сучасний простір для розвитку дітей та молоді Брав участь

Доданий
21.05.2021
Номер
9
Поліпшення матеріально-технічної бази об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова

Осучаснення просторів для розвитку дітей та молоді, що мають безпечне, зручне у розташуванні, відкрите для дітей та молоді приміщення, де школярі, студенти, будь-яка молода людина може провести змістовно та з користю свій вільний час, розвиватись, самореалізовуватись та долучитись до соціальних ініціатив у місті, заходів громадянської освіти, волонтерства.

Автор проєкту
юлія
юлія сахно
Бюджет
299 750 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Козацька (50 років ВЛКСМ), 13А, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Клуби за місцем проживання працюють у форматі доступного і відкритого простору. Послугами клубів на постійній основі щороку користуються більше ніж півтори тисячі вихованців, також значна кількість дітей та молоді долучаються до участі на конкретні масові заходи. Кожного місяця педагогічними працівниками центру локально у клубах проводиться мінімум 2-4 масових заходів для дітей та молоді міста. Отже, за рік на базі зазначених 5 клубів може бути організовано 100-150 масових розважальних, виховних та інших заходів. Також центром організовуються загальноміські масові заходи для дітей та молоді (більше 20 заходів на рік). Покращення матеріально-технічної бази центру дасть змогу збільшити кількість заходів, зробити їх якіснішими, сучаснішими та більш привабливішими для дітей та молоді, що в свою чергу призведе до більшого їх залучення. Окрім масових заходів працівники центру займають щоденною організацією змістовного дозвілля дітей та молоді. Активності клубів організовуються людьми з досвідом такої роботи та постійним вдосконаленням. В цих просторах, приміщення для яких надає державна установа, також можливе залучення представників громадського сектору для реалізації різних соціальних ініціатив. Статус державної установи забезпечує простір з одного боку сталим фукціонуванням, а з іншого, змістовне наповнення та відкритість для громадських організацій - зрозумілими і цікавими для молоді активностями.
Для молоді важливою причиною для відвідування є естетичний вигляд простору. Окрім того, діджиталізація та цифрові технології набирають обертів у сучасному світі. Тому існує потреба осучаснити існуючі простори для дітей та молоді, що вже є в клубах за місцем проживання, з метою надання ними більш якісних послуг дітям та молоді.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Всі бажаючі діти та молоді люди отримають можливість відвідувати оновлені клуби за місцем проживання та брати участь у всіх заходах.

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Дітям та молоді бракує доступних місць для проведення змістовного дозвілля, адже попри великий вибір подій в місті часто вони є коштовними, або ж відбуваються разово. Локаціями для проведення часу молоді залишаються торгівельно-розважальні центри, місця, де можна віднайти безкоштовний wi-fi та провести декілька годин у теплі. Разом із тим молоді люди були б раді проводити час інакше. Клуби за місцем проживання – це відкритий простір, куди можна безкоштовно приходити щодня без попереднього запису і в зручний для молоді час. За змістовне наповнення відповідають педагогічні працівники, які працюють у цих просторах, а також залучаються волонтери, в тому числі і з числа тих, хто ще вчора був просто відвудувачем. Робота просторів на таких засадах поруч із заходами громадянської освіти буде стимулювати молодь долучатися до суспільного життя і забезпечить молоді безпечне дозвілля.

Відповідальні підрозділи

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ЧМР

Фінансове управління ЧМР