• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Навчально-пізнавальний центр "Джерело надії" Брав участь

Доданий
31.05.2021
Номер
87
Освіта

Проект *Джерело надії працює вже протягом п"яти рокіів і зарекомендував себе як проект, що має право на життя. Створення центру надало можливість діітям у вихідні та канікулярні дні займатися улюбленою справою, отримати консультації педагогів як правильно працювати з інформаційною літературою.театральний гурток, таорча майстерня, таецювальна студія, вркальна студія для дітей .

Автор проєкту
Марія
Марія Вінниченко
Бюджет
300 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Генерала Бєлова вулиця, 8, Чернігівська міська рада, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Опис проекту (примітка: опис проекту не повинен містити вказівки на суб’єкт, який може бути потенційним виконавцем проекту): мешканці мікрорайону та міста мають вільний доступ до інформаційних ресурсів навчально - пізнпвального центру. В центрі працює школа для батьків «Виховуємо обдаровану дитину», театральний гурток «Шапіто», гурток рукоділля «З бабусиної скрині», творчі майстерні (танці, вокал, художнє читання).Працює інформаційно-розважальна команда по організації пізнавального дозвілля з залученням мешканців міста. Зважаючи на сучасні обставини, ситуація з повідом, наш центр має змогу розподілити кількість відвідувачів протягом дня на маленькі групи, а також під час канікул проводити заняття на свіжому повітрі.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

На фасаді будинку висить реклама з інформацією про роботу центру, наявність гуртків і гафік їх роботи. А також інформація про керівників та їх контакт

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Обґрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари (основна мета реалізації проекту; проблема, якої воно стосується; запропоновані рішення; пояснення, чому саме це завдання повинно бути реалізоване і яким чином його реалізація вплине на подальше життя мешканців; основні групи мешканців, які зможуть користуватися результатами реалізації завдання)

Відповідальні підрозділи

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ЧМР

Фінансове управління ЧМР