• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Урочисте салютування з козацьких гармат Брав участь

Доданий
31.05.2021
Номер
79
Культура та мистецтво

Щосуботи, рівно о 12:00, лунає урочистий постріл з гармат 16-18 ст..
Започаткування традиції стане одним з найпопулярніших і найкольоровіших публічних шоу в Чернігові. Відвідувачі,як місцеві,так і туристи, зможуть спосерігати за урочистою церемонією, починаючи від виходу козаків у формі, а потім під музичний супровід церемонія продовжиться пострілом з трьох пересувних гармат 16-18 століття.

Автор проєкту
Дар'я
Дар'я Романова
Бюджет
298 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Підвальна, 5, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Постріл буде здійснюватися з трьох гармат, що стилізовані під гармати 16-18 на території біля Катерининської церкви.
Для видовищного піротехнічного шоу буде залучено професійний склад спеціалістів у складі 7 чоловік з дотриманням необхідник правил техніки безпеки.
До моменту видовищного шоу спеціалісти привозять гармати до галявини біля Катерининської церкви м. Чернігова, розставляють їх, заряджають протехнічним виробом, перевіряють знаряддя, готується звук.
І рівно о 12:00 під музичний супровід у козацькому обмундируванні спеціалісти підходять синхронно до гармат, підпалюють і здійснюють професійний піротехнічний постріл.
Даний проект стане магнітом для туристів, допоможе підняти економіку, і видовищна церемонія з пострілами з гармат стане невід’ємною туристичною прикрасою нашого міста.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Урочисте дійство зможуть спостерігати всі бажаючі мешканці міста, та гості міста, щосуботи о 12.00 год., з дотриманням всіх карантинних вимог.

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Метою реалізації даного проекту є створення унікальної атмосфери стародавнього міста, можливість відчути козачький дух Чернігівщини. Також метою проєкту є - підвищення туристичної привабливості міста, розвитку туризму.
Подібний яскравий проєкт підтверджує статус Чернігова як історичного центру з чудовими культурними традиціями, та зберігає традиції з часів, коли Чернігів був полковим центром Гетьманщини.
Гарматне салютування підвищить туристичну привабливість міста, залишиться в памяті кожного хто був присутній на урочистостях.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління культури та туризму ЧМР

Фінансове управління ЧМР