• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Двір-сад та розвиток добросусідства Брав участь

Доданий
31.05.2021
Номер
74
Благоустрій

Багато міських мікрорайонів формують багатоповерхівки, де сусіди з одного під’їзду часто навіть не знайомі. В основу проєкту покладено ідею формування добросусідства через спільне дозвілля в одному з районів Чернігова.
Ціллю є вирішення проблеми з наявною у дворі сценою та прилеглого до неї обладнання через їх переосмислення, озеленення локації, створення простору для відпочинку мешканців.

Автор проєкту
Ольга
Ольга Рись
Бюджет
300 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. П'ятницька, 49, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Багато міських мікрорайонів формують багатоповерхівки, де сусіди з одного під’їзду дуже часто навіть не знайомі. До прикладу, один з найдовших будинків Деснянського району за адресою: П’ятницька, 49 — містить 252 квартири та близько 700 мешканців, які, попри близьке сусідство, дуже рідко вирішують дворові проблеми, об’єднуються заради спільних цілей та реалізації цікавих ідей. Цей проєкт покликаний підкреслити важливість доброзичливих стосунків між сусідами, а також об’єднати мешканців Деснянського району через спільне культурне дозвілля за допомогою вдосконалення інфраструктури одного з дворів мікрорайону.

Основні завдання проєкту:

1. Реконструювати наявну у дворі одного з міських мікрорайонів інфраструктуру: оновити бетонний каркас сцени, демонтувати бетонні основи під лавочки та дошки оголошення, наповнити простір вуличними меблями.

2. Переосмислити локацію зі сценою у майданчик для кінопоказів.

3. Озеленити локацію для візуального розмежування дворого простору, створення затишку на цій локації, а також зменшення кількість паркомісць на зеленій зоні.

4. Мобілізувати мешканців у процесі озеленення та створення простору для комунікацій та спільного дозвілля.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Результати проєкту будуть доступні усім мешканцям району ЦНТІ, а також чернігівцям із прилеглих житлових масивів.

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Метою проєкту «Двір-сад та розвиток добросусідства» є рішення проблеми з наявною у дворі сценою, прилеглих до неї лавочок та дошок оголошення, озеленення локації, створення простору для комунікації та дозвілля для мешканців Деснянського району задля розвитку добросусідства.

У районі ЦНТІ наявний бетонний каркас сцени, який з естетичної та функціональної точки зору неліквідний та подекуди небезпечний (поряд з бетонними кутовими плитами без покриття розташований дитячий майданчик). Реконструкція незатребуваного мешканцями об’єкту — раціональний спосіб вирішення інфраструктурної проблеми двору, оскільки сама споруда не використовується десятиліттями. Каркас сцени після оновлення використовуватиметься для кінопоказів, а озеленена локація із елементами вуличних меблів — для відпочинку мешканців мікрорайону. Це потенційно сприятиме розвитку добросусідства та благоустрою. Також планується проведення добросусідських вечорів, просвітницьких заходів, будинкових зборів та інших ініціатив на онов

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління культури та туризму ЧМР

Управління ЖКГ ЧМР

Фінансове управління ЧМР