• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мобільний пункт харчування бездомних та малозабезпечених осіб м.Чернігова На реалізації

Доданий
31.05.2021
Номер
72
Соціальний захист

Щоденно в період кризових для суспільства ситуацій та холодний період розвозяться комплексні набори гарячої їжі всім малозабезпеченим мешканцям, одиноким непрацездатним громадянам міста в спеціальних пунктах харчування та адресно до місця проживання малозабезпечених та одиноких непрацездатних громадян, що стоять на обліку міського управління соціального захисту та соціальних служб.

Автор проєкту
Андрій
Андрій Кошарний
Бюджет
296 880 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Святомиколаївська, 33, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Гаряча їжа - це необхідна умова виживання під час морозів та в період випадків кризових та надзвичайних ситуацій.
Мобільний пункт призначений для надання допомоги людям, що особливо потребують соціальної підтримки через украй низький рівня життя або у зв'язку з втратою житла, шляхом забезпечення їх гарячим харчуванням в період морозів та в період випадків кризових та надзвичайних ситуацій, коли цим людям найтяжче. Тривале перебування таких людей на холоді та в період випадків кризових ситуацій без гарячої їжі може призвести до їх загибелі на вулицях міста.
Меню пункту передбачається, що буде складатися з гарячого супу,каші, хліба і чаю. До чаю може видаватися випічка.
Крім гарячого харчування, нужденні зможуть отримати засоби захисту (маски) та антисептики, а також інформацію соціального-правового характеру від співробітників мобільного пункту.
Персонал займається роздачею харчування, контролюють дотримання заходів щодо протидії поширенню COVID-19 та будуть дотримані санітарно-гігієнічні норми.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Пункт працює щоденно в холодний період та в період випадків кризових та надзвичайних ситуацій для всіх нужденних осіб міста.

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Мета проекту - підтримка нужденних людей, а саме бездомних та малозабезпечених осіб, що опинилися в кризовій ситуації під час холодної пори року (осінньо-зимовий період) та в період випадків кризових та надзвичайних ситуацій.
Кризові явища в державі, карантинні обмеженні під час епідемії COVID-19, загострили проблеми щодо матеріального становища людей та викликали необхідність надання допомоги, тим хто через брак коштів не може забезпечити себе необхідною їжею, придбати продукти харчування, а що вже казати про тих, хто не має засобів до існування, даху над головою.
І тому зараз дуже важливо надавати допомогу людям, які відчувають гостру потребу в ній, щоб у них з'явилася впевненість, що вони не залишаються один на один з труднощами, що їх можуть підтримати, та вони комусь небайдужі.
Допомога надається будь-якому нужденному.
Проект не впливає на причини бездомності та малозабезпеченості, але дозволяє згладжувати її негативні наслідки.

Відповідальні підрозділи

Фінансове управління ЧМР

Департаменкт соціальної політики Чернігівської міської ради