• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Інформаційна кампанія щодо вакцинації від COVID-19 «Чернігів. Вакцинація» Брав участь

Доданий
31.05.2021
Номер
71
Охорона здоров'я

Інформаційна кампанія щодо важливості вакцинування від COVID-19, яка включатиме роботу вуличних інформаційних пунктів, стаціонарних інформаційних пунктів у медичних закладах, рекламу та інформаційні матеріали у ЗМІ.

Автор проєкту
сергій
сергій дятел
Бюджет
253 800 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Чернігів, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Планується створити комплексну інформаційну кампанію, метою якої буде підвищення обізнаності населення про процес вакцинації у місті, формування усвідомленого ставлення громади до вакцинації COVID-19:
- інформаційні пункти (консультація спеціаліста, стенд, флаєри) в медичних закладах міста (5 медичних закладів);
- пересувні інформаційні пункти по місту (консультація спеціаліста та інформаційні матеріали в 2 пунктах в палатках за окремим графіком в різних мікрорайонах міста);
- інформаційні матеріали для закладів/підприємств/організацій (охоплено 30 шт.);
- соціальна реклама у ЗМІ (телебачення 2 відеоролики, 2 розгорнуті виступи спеціалістів, інші медіа (в т.ч. онлайн – 10 інформаційних матеріалів);
- тренінги для медичних працівників щодо покращення знань з вакцинації (5 медичних тренінгів) та особливостей комунікації з пацієнтами щодо вакцинації (5 психологічних тренінгів).
Під час кампанії буде розроблено ряд роздаткових інформаційних матеріалів (флаєри 2 види, плакат 2 види) для поширення серед населення.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Інформування буде безкоштовним та надаватиметься всім мешканцям міста. Планується охопити 30 робочих колективів, 50 медичних працівників, а також зага

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Чернігівщина має один з найнижчих темпів вакцинації від COVID-19 (22 314 чол. Станом на 27.05.2021). Низька довіра населення до національної програми імунопрофілактики, якості вакцин та процесу вакцинації загалом є значною перешкодою у процесі вакцинування. Як свідчать дані опитування соціологічної групи "Рейтинг", проведеного наприкінці листопада 2020 року, 40% українців не хочуть робити щеплення від COVID-19, навіть якщо вакцина буде безкоштовною. Серед причин: недостатність достовірної інформації про переваги вакцинації, часто недовіра медичних працівників до вакцинації сучасними вакцинами від COVID-19, поширення недостовірної інформації та міфів, антивакцинальна кампанія. Водночас експерти зазначають, що необхідно вакцинувати від 75% до 95% (в залежності від наявного виду вакцин) дорослого населення, щоб виробити колективний імунітет та зупинити спалахи вірусу COVID-19.Тому цілеспрямоване та системне інформування населення міста щодо вакцинації від COVID-19 є надважливим.

Відповідальні підрозділи

Управління охорони здоров'я ЧМР

Фінансове управління ЧМР