• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Встановлення автоматичних зовнішніх дефібриляторів у місцях великого скупчення людей Брав участь

Доданий
31.05.2021
Номер
70
Охорона здоров'я

Закупівля і встановлення автоматичних зовнішніх дефібриляторів у місцях великого скупчення людей для надання швидкої та якісної допомоги у разі зупинки серця. Закупівля тренінгів з "базової підтримки життя" для працівників установ, в яких будуть розташовуватись АЗД для загального доступу.

Автор проєкту
Бюджет
400 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Ринкова (Примакова), 1, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Проектом передбачені закупівля і встановлення 3-х автоматичних зовнішніх дефібриляторів(АЗД) у місцях, для яких характерне велике скупчення людей. А саме: будівля міської ради (Магістратська,7), яка є дотичною до алеї Героїв, Красної площі, скверу ім. Б. Хмельницького; центр надання адміністративних послуг (Рокосовського, 20а), в якому досить великий потік людей, особливо пенційного віку та навколо спальний район; "Центральний ринок"( у медичному пункті), місце великого скупчення людей, переважна більшість з них похилого віку, де доїзд машини екстреної медичної допомоги є дуже проблемним і тривалим. АЗД - пристрій, який допомагає під час наданні допомоги потерпілом із зупинкою серця. У випадку, коли зупинка серця виникла на фони порушення ритму, є єдиними ефективним методом допомоги. Апарат дає голосові вказівки, що допомагає у стресовій ситуації не розгубитись і діяти за алгоритмом "Базаові реанімаційні заходи". Також проектом передбачене навчання працівників установ, де буде розсташований АЗД, шляхом закупівлі тренінгів у організацій, які мають представництво від Європейської ради реанімації або Американської асоціації серця у вигляді сертифікованих інструкторів в Україні.
Всього заплановано провести 6 тренінгів і навчити 60 осіб у закладах, які вказані вище.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Проект є загальнодоступним. У разі потреби кожен має право отримати у своє користування АЗД для надання допомоги людині. У приміщеннях, де будуть збер

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Мета: зменшити смертність від раптової зупинки серця; підвищити можливість якісної допомоги у загрозливому для життя стані; створення безпечного безпечного простору у громадських місцях міста Чернігова; впровадження практики навчання домедичної допомоги громадян, підвищення цінності людського життя.
Проблема:Щорічна кількість раптових зупинок серця у Європі від 70 до 170 випадків на 100 000 населення позалікарняно. За даними ВООЗ: на 1 млн населення щотижня припадає 30 зупинок серця. Без нормальної роботи серця мозок залишається неушкодженим до 6 хвилин. Доїзд бригади екстреної медичної допомоги зазвичай більше 7 хвилин. Кожна відтермінована хвилина при наданні допомоги знижує можливість успішних дій медиків на 10%.
Рішення: Доступність автоматичного зовнішнього дефібрилятора (АЗД) і вчасне розпізнання свідком раптової зупинки серця дає змогу якісно проводити базові реанімаційні заходи. Система, яка є всесвітньою практикою, що веде до зниження смертності населення.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління охорони здоров'я ЧМР

Фінансове управління ЧМР