• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Сучасним дітям-сучасний спортивний зал та медичний кабінет- здоров'я учасників освітнього процесу" На розгляді

Доданий
31.05.2021
Номер
63
Поліпшення матеріально-технічної бази об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова

Ремонт спортивного залу й медичного кабінету та встановлення сучасного спортивного та медичного обладнання з метою створення безпечного та комфортного простору для занять фізичною культурою та надання якісної домедичної та профілактичної допомоги учасникам освітнього процесу

Автор проєкту
Лариса
Лариса Лесун
Бюджет
1 177 287 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
просп. Миру, 207Б, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Школа відкрита у 1990 році. Площа залу складає 600 м.кв. За 30 років існування у спортивному залі жодного разу не проводився капітальний ремонт.
Обладнання та інвентар морально застарілі та фізично зношені. У залі встановлено 20 дерев’яних шведських стінок, які за 30 років експлуатації потріскались та потребують заміни. Стеля хоча і побілена, але вкрита сірими плямами та потребує ремонту з використанням сучасних технологій.
Освітлення спортивного залу не відповідає сучасним технічним вимогам, особливо у вечірній час занять (друга зміна). В таких умовах проводяться уроки фізичної культури та позаурочні заняття щоденно для більш ніж 1000 учнів.
Наші учні мають гарні спортивні досягнення, стають переможцями та призерами спортивних змагань різного рівня. Тому на сьогодні гостро постає питання про розширення спектру спортивних послуг, їх якості та доступності. А спортивний зал має бути універсальним та трансформуватися залежно від потреб учасників освітнього процесу для гри в баскетбол, волейбол, теніс та інших спортивних занять. Саме тому для нашого закладу актуальним є приведення стану спортивного залу до сучасних вимог технічних стандартів та безпеки.
Для надання якісної домедичної допомоги та проведення профілактичної роботи щодо запобігання захворювань серед учасників освітнього процесу, проектом передбачено оснащення медичного кабінету сучасним обладнанням, таблицями для визначення гостроти зору та кольоровідчуття, пристроями для вимірювання цукру та кисню в крові.
Важливими новими елементами медичного кабінету будуть тренажери «реанімаційний манекен для відпрацювання навичок серцево-легеневої реанімації»

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

В школі навчається 1486 учнів. На базі школи працюють 5 спортивних гуртків, які відвідують 440 учнів нашої та інших шкіл. Всі заняття безкоштовні.

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

В школі навчається 1486 учнів (для кожного 2 години фізичної культури на тиждень). На базі школи працюють 5 спортивних гуртків, які відвідують 440 учнів нашої та інших шкіл. Щоденно спортивний зал працює з 08.00 до 20.00 год. (зал європейського типу, тому водночас там можуть тренуватися учні трьох - чотирьох класів).
Реалізація проекту дасть можливість:
- створити сучасні і безпечні умови для надання рівного доступу та якісних послуг різним віковим категоріям учнів для заняття фізичною культурою та спортом;
- залучити учнів до активних занять фізичною культурою та спортом;
- підвищити спортивний рівень закладу, організовувати спортивні змагання та заходи;
- розширити можливість займатися різними видами спорту (орієнтовно на 25 %);
- покращити результати виступів учнівських команд на спортивних змаганнях;
- пропагувати здоровий спосіб життя за допомогою інформаційно-просвітницьких заходів.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти ЧМР

Управління капітального будівництва ЧМР

Фінансове управління ЧМР