• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Рекреація (Зона відпочинку) Брав участь

Доданий
28.05.2021
Номер
44
Благоустрій

Рекреація (зона відпочинку) на території школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов являтиметься логічним продовженням новоствореного баскетбольного майданчика й стане сучасним місцем відпочинку й комунікації молоді зі зручними лавками, зеленою зоною, фотозоною, захистом у час несприятливих погодних умов тощо.

Автор проєкту
Ольга
Ольга Шушунова
Бюджет
1 480 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
просп. Миру, 40, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Рекреація (зона відпочинку) на території школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов являтиметься логічним продовження новоствореного баскетбольного майданчика й стане сучасним місцем відпочинку й комунікації молоді зі зручними лавками, фотозоною із символікою міста, захистом у час несприятливих погодних умов, можливістю розміщення фліпчарту для проведення різноманітних заходів тощо. Зона відпочинку є необхідною складовою сучасного спортивного майданчика для членів баскетбольних команд, інших учасників спортивних заходів. Водночас вона може слугувати учням «зеленим класом» під час уроків чи годин спілкування в теплу пору року, а також під час карантинних заходів з метою зменшення навантажуваності учнів у приміщенні школи. Створення сприятливого сучасного середовища є обов’язковою умовою формування навичок здорового способу життя й виховання повноцінної особистості.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Рекреація допоможе дітям змістовно проводити час. Відпочити зможуть також учасники баскетбольних команд міста, які проводять тренування та ігри поруч.

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Реалізація проєктів ( баскетбольний майданчик і зона відпочинку) створить в центрі міста зручні умови для занять спортом і відпочинку не лише для учнів нашої школи, а й інших мешканців міста. Проведення спортивних змагань різного рівня з баскетболу ( у тому числі й всеукраїнських) буде не просто комфортним для учасників і глядачів, а й сучасним, що сприятиме популяризації нашого міста як туристичного центру. Можливість безкоштовно тренуватися й відпочивати в такій сучасній спортивно-оздоровчій зоні є ознакою турботи міста про своїх громадян.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти ЧМР

Управління капітального будівництва ЧМР

Фінансове управління ЧМР