• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Майданчик Street Workоut на Масанах - доступний спорт в умовах Covid-19 Брав участь

Доданий
28.05.2021
Номер
36
Спорт та туризм

Проєкт передбачає облаштування майданчику Street Workout на Масанах, аналоги якого відсутні в мікрорайоні. В умовах Сovid-19 та періодичних карантинів, проєкт є надважливим. Обладнання Street Workout дозволяє повноцінно тренуватися початківцям та професіоналам. Реалізація проєкту забезпечить вільний доступ мешканців мікрорайону до можливостей занять професійним та любительським спортом.

Автор проєкту
Ольга
Ольга Кунтиш
Бюджет
1 425 824 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Красносільського, 87, Чернігівська міська рада, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

У рамках проєкту планується створення простору для вуличних тренувань у міській забудові. Майданчик розміщатиметься між будинками по вул. Красносільского, 85/Красносільського, 87 (прибудинкова територія будинку Красносільського, 87 (КП ЖЕК-13) + земля міста). Орієнтовні розміри майданчику в метрах: 12х20. На майданчику буде встановлено обладнання для воркауту, з орієнтовним наповненням:
- функціональна рама на 8 місць
- рукоход
- стійка з щитами
- турнік- драбина
- 4 вуличні лавки
- огорожа
Фото місця, де планується облаштувати майданчик та орієнтовний вигляд майданчику додаються.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Майданчик для вуличної гімнастики доступний 24 години на добу для всіх бажаючих у будь-який період року. Є безкоштовним.

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Мета. Задоволення потреби фізичного комфорту мешканців міста та сприяння розвитку «Street workout», шляхом облаштування спортивного майданчику. Мета відповідає міській Програмі розвитку фізичної культури та спорту у м. Чернігові на 2019-2023 роки.

Проблема. Мікрорайон Масани населяє понад 15 тис. осіб, кількість яких щороку зростає. Тренажерні зали, що є в мікрорайоні не задовольняють потреби населення. Особливі незручності виникають в умовах Сovid-19. З відкритих спортивних зон на Масанах є тренажери біля будинку Незалежності, 68, та на території школи №35. Вони розраховані на дітей та пенсіонерів. Майданчики Workout підходять для широкого кола осіб, у т.ч. людям, що професійно займаються спортом, а в умовах карантину позбавлені можливості повноцінних тренувань.

Цільова група, бенефіціари: мешканці міста, та мікрорайону Масани, як чоловіки так і жінки від підліткового до похилого віку, люди з інвалідністю.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління ЖКГ ЧМР

Фінансове управління ЧМР

Управління земельних ресурсів ЧМР