Еко-облаштування центрального парку культури та відпочинку Брав участь

Доданий
27.05.2021
Номер
33
Благоустрій

Через вкрай незадовільній стан ставку в Центральному парку міста Чернігів та території навколо нього, враховуючі їхнє центральне розташування та велику соціальну значущість, пропонується реконструкція ставку: його очистка, поглиблення, берегоукріплення та облаштування безпечної та комфортної території навколо, доступної для всіх.

Автор проєкту
Бюджет
1 500 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Шевченка, 59, Деснянський, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Ставок та локація навколо розташовані в Центральному парку міста і є загальнодоступними. Щоденно сотні людей знаходяться поруч або проходять повз. Тим не менш, і ставок і ділянка знаходяться у вкрай незадовільному та навіть небезпечному стані.

Ставок є пересохлим та забрудненим, навколо хаотично ростуть бур'яни та недоглянуті дерева і чагарники. Колишні місця для відпочинку, насамперед дитячі майданчики, перебувають в жахливому занедбаному стані, відсутні лавочки, урни, освітлення тощо.

Паркова зона розташована у центрі міста і наведений стан об’єкту псує загальне враження гостей від одного з найважливіших з точи зору туризму міст України.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Після реконструкції ставок та зони відпочинку навколо будуть повністю доступні, без обмежень для всіх відвідувачів, включаючи маломобільні групи.

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Мета: залучення мешканців міста до розвитку та благоустрою свого міста; приведення в сучасний й безпечний стан існуючого ставку та території навколо; створення вільнодоступної та комфортної локації для відпочинку мешканців і гостей міста.
Задача. Проектом пропонується очистка ставку, його поглиблення до технологічно потрібних параметрів, берегоукріплення та облаштування безпечної і комфортної території.
Результат. Після реконструкції наведена локація стане важливою частинною загальнодоступної інфраструктури міста, сучасним та комфортним місцем відпочинку його мешканців і гостей Чернігова.
Головними бенефіціарами проекту стануть мешканці міста та його гості. Вони отримають можливість безкоштовно та без обмежень у часі відвідувати відновлений ставок та з користю і комфортом проводити свій відпочинок.
Місто підвищить свою туристичну цінність та стане прикладом для інших населених пунктів України.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління капітального будівництва ЧМР

Управління ЖКГ ЧМР

Фінансове управління ЧМР