• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ДЗИҐА: бібліотерапія для особливих дітей На голосуванні

Доданий
27.05.2021
Номер
31
Інше

Зареєструйтесь, щоб проголосувати

Проєкт «ДЗИҐА: бібліотерапія для особливих дітей» пропонує організацію та проведення краєзнавчих квестів, квізів, літературних перегонів на знання творчості письменників Чернігівщини, інтерактивних літературних ігор, лялькового інтерактивного театру «Казки Чернігівщина – власна версія», арт-майданчику: казкотворення про рідний край, роботи креативної етно-майстерні та технічної майстерні.

Автор проєкту
Маргарита
Маргарита Бордонос
Бюджет
139 700 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Кирпоноса, 22, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Бібліотекарі бібліотек міста для дітей мають практичні навички спілкування, організації та проведення змістовного дозвілля дітей, в тому числі і для дітей з інвалідністю.
З травня 2012 року у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. О.П. Довженка діє Інформаційно-консультаційний центр «Ти – не один», створений для соціально-незахищених верст населення (дітей) та дітей з інвалідністю. Центр функціонує завдяки гранту, наданого програмою «Бібліоміст» в Україні; пріоритетним напрямком його діяльності є різнопланова робота з дітьми з інвалідністю.
Новий проєкт «ДЗИҐА: бібліотерапія для особливих дітей» має на меті створити універсальний креативний бібліопростір для проведення пізнавального дозвілля учнів Чернігівського обласного навчально-реабілітаційного центру та Чернігівського дошкільного навчального закладу №23 для дітей з вадами зору, Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №1 для дітей з вадами слуху, Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2 для дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими складними вадами розвитку та Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2. Обраний формат може бути легко адаптований до будь-якої дитячої аудиторії.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Інтерактивні безкоштовні заходи для дітей з інвалідністю, адаптовані для проведення як на території спеціалізованих закладів, так і в приміщенні та на

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Виявити та розкрити творчі здібності дітей з особливими потребами, показати можливість творчої самореалізації. За успішної реалізації в подальшому об’єднати спільним проєктом «Дзиґа: бібліотерапія для особливих дітей» загальноосвітні школи та всі навчально-реабілітаційні заклади міста, що дасть можливість об’єднати зусилля у майбутньому задля виховання поваги до людей з особливими потребами в суспільстві через подальші спільні проєкти.
В межах проєкту планується виконати кілька завдань: створення інтерактивного театру, казкотворення разом з чернігівськими письменниками, інтерактивні літературні ігри, етно-майстерня, арт-майданчик.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління культури та туризму ЧМР

Фінансове управління ЧМР