Доступне навчання їзді на велосипеді та заняття велосипедним спортом кожній дитині Брав участь

Доданий
26.05.2021
Номер
24
Поліпшення матеріально-технічної бази об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова

Безоплатне навчання їзді на велосипеді дітей міста та оволодінню навиками безпечної їзди з дотриманням правил дорожнього руху, проведення занять з велосипедного спорту. Проект передбачає придбання 100 велосипедів, 20 велотренажерів, що дасть змогу масово освоїти жителям міста навики безпечної їзди на велосипедах і самовдосконалюватись через заняття велосипедним спортом.

Автор проєкту
Микола
Микола Аксюта
Бюджет
1 500 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Шевченка, 53, Деснянський, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Проведення безоплатних занять для всіх бажаючих дітей м. Чернігова віком від 8 до 14 років із навчання їзді на велосипеді з обов’язковим освоєнням правил дорожнього руху і навиків безпечної їзди. Проведення відкритих занять і майстер-класів з велосипедного спорту на шосе та маунтенбайку, в тому числі дітей учасників бойових дій та соціально вразливих категорій, з можливістю подальшого зарахування їх до груп початкової підготовки відділень велоспорту міських ДЮСШ. Придбання 100 велосипедів і 20 велотренажерів має на меті популяризувати їзду на велосипеді в нашому місті, як засіб покращення екології, зміцнення фізичного здоров’я дітей і молоді, збільшення кількості дітей і молоді які займаються спортом, також дасть змогу підвищити безпеку дорожнього руху в місті Чернігові, створити додаткові умови для самореалізації молодих людей через заняття спортом і досягнення високих спортивних результатів, виховувати в молодих людей потребу у постійному фізичному вдосконаленні та підтримці себе у добрій фізичній формі. Придбаний інвентар дасть змогу суттєво збільшити кількість дітей і молоді з якими можна одночасно проводити заняття із навчання їзді на велосипеді, освоєння правил дорожнього руху та безпечної їзди на велосипеді, ознайомлення з різними видами програм у велосипедному спорті на шосе і маунтенбайку. Проект розрахований на дітей і молодь різних вікових і соціальних груп незалежно від статі і стану фізичної підготовленості.
Для забезпечення публічності та прозорості процесу придбання нових велосипедів і велотренажерів буде оголошено та проведено конкурс на їх придбання.
Реклама безоплатних навчальних занять і майстер класів та показових виступів підготовлених спортсменів за рахунок обласної федерації велосипедистів Чернігівщини.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Всі бажаючі освоїти їзду на велосипеді та навики безпечної їзди зможуть безоплатно пройти курс навчання і знайомства з основами велосипедного спорту

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Чернігів чудове місто для поширення велосипедного руху і розвитку велоспорту. Їзда на велосипеді це безліч позитивних факторів особливо для дітей, оскільки розвиває координацію, нормалізує обмінні процеси і виведення токсинів, поліпшує пам'ять, зір, слух, роботу головного мозку і швидкості реакцій, зміцнення м`язів і підтримки їх тонусі, формування правильної постави і красивої фігури. Окрім того, сприяє самореалізації молодих людей через спортивні досягнення. Масове катання на велосипедах містян істотно покращить екологію і розвантажить вулиці від автотранспорту. Стримуючим фактором є наявність психологічного бар’єру щодо боязні їзди на велосипеді в умовах інтенсивного автомобільного руху. Реалізація проекту дасть змогу безоплатно навчити всіх бажаючих їзді на велосипеді, навикам безпечного пересування з дотриманням правил дорожнього руху та залучитись до тренувань. Для організації масового навчання необхідно додатково придбати мінімум 100 велосипедів і 20 ролерних велотренажерів.

Відповідальні підрозділи

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ЧМР

Фінансове управління ЧМР