• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Благоустрій зеленої зони на розі вул. Молодіжної та проспекту Перемоги. Сквер «Добробут»». Брав участь

Доданий
24.05.2021
Номер
13
Благоустрій

Даний мікрорайон є густонаселеним, проте навколо відсутній будь-який сквер чи парк для відпочинку. Саме тому ініціативна група розробила даний проєкт реконструкції вільної від забудови зеленої зони відпочинку для всіх гостей та мешканців міста.

Автор проєкту
Бюджет
1 465 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
просп. Перемоги, 187, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

З урахування напрямку який обрало наше місто для свого розвитку, розбудова скверів та паркових зон займає одну з провідних ролей.
Позитивних відгуків та виправдало витрачені кошти і сили, тенденція, що набрала розмаху відносно реконструкції парку Богдана Хмельницького, створення парку напроти Політехнічного університету. Але на превеликий жаль не всі мешканці міста, особливо пенсіонери та матері з маленькими дітьми завжди і легко можуть дістатись на відпочинок до цих парків, через складності пересування. На жаль, у мікрорайоні навкруги Міської стоматологічної поліклініки відсутня схожа локація, але є чудове місце (на розі вул. Молодіжної – пр. Перемоги) де можна побудувати не менш привабливіший парк. Який буде радувати всіх мешканців нашого мікрорайону.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Загально доступний, відкритий цілодобово, вхід безплатний.

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Сучасне життя повне стресів і навантажень. Неможливість нормально відпочити зменшує продуктивність праці та погано впливає на здоров’я людини. Люди мають більше часу проводити на свіжому повітрі. Будівництво парку дасть їм таку можливість. Жителі мікрорайону «Рокоссовського» батьки та люди похилого віку просять про будівництво сучасного парку відпочинку біля їх будинків. Адже найближчі сквери находяться далеко від запропонованої локації й не завжди є зручно пенсіонерам або батькам з дітьми у візочках добиратися до інших парків.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Управління ЖКГ ЧМР

Фінансове управління ЧМР

Управління земельних ресурсів ЧМР