Спортивний простір активного відпочинку для жителів мікрорайону Подусівка На реалізації

Доданий
21.05.2021
Номер
11
Поліпшення матеріально-технічної бази об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова

Удосконалення спортивного простору для активного відпочинку, який включає огородження баскетбольного майданчика, реконструкцією бігової доріжки з резиновим покриттям та встановлення спортивного обладнання по периметру, з метою благоустрою спортивного стадіону та приведення його до більш естетичного вигляду, а також з метою популяризації здорового способу життя мешканців Чернігова.

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Вальчук
Бюджет
1 477 700 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Гагаріна, 27, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Проектом передбачається облаштування багатофункціонального спортивного простору для активного відпочинку, який включатиме встановлення системи панельної огорожі «пром» та реконструкцію бігової доріжки з гумовим покриттям (387 м2). Гра та заняття такими популярними видами спорту допоможуть формуванню здорового способу життя серед мешканців міста та будуть сприяти всебічному та гармонійному розвитку особистості, відволіканню дітей та підлітків від негативних впливів соціуму та вулиці, допоможуть підвищити роль фізичної культури. Проект відповідає вимогам безпеки дітей та дорослих, до якого всі жителі мікрорайону Подусівка та міста Чернігова матимуть вільний, безкоштовний доступ.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Усі жителі мікрорайону Подусівка та міста Чернігова в позаурочний час матимуть вільний, безкоштовний доступ до спортивного простору

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Проект направлений на вирішення проблеми дозвілля жителів мікрорайону Подусівка, який полягає у тому, що у віддаленому від центра міста районі, у якому переважає приватний сектор, відсутня сучасна спортивна і оздоровча інфраструктура. У районі є кафе, магазини, де продаються алкогольні напої на винос та тютюнові вироби, що під час Всеукраїнських свят, вихідних днів, канікул призводить до проявів нездорового способу життя у лісопарку та у дворі школи серед учнівської молоді, яка не має можливості ходити у платні спортивні заклади. На території школи встановлено волейбольно-баскетбольний майданчик, тому ми б хотіли встановити огорожу для запобігання використанню не за призначенням.
Темпи модернізації міста Чернігова вимагають змін у структурі спортивного розвитку, якості дозвілля всіх мешканців чернігівської громади, потребують динамічності в побудові багатофункціонального спортивного простору для підтримки здорового способу життя саме у віддаленому мікрорайоні міста.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління освіти ЧМР

Управління капітального будівництва ЧМР

Фінансове управління ЧМР