Легка атлетика для кожної дитини - від початківця до олімпійця Брав участь

Доданий
21.05.2021
Номер
10
Благоустрій

Благоустрій, створення та облаштування легкоатлетичного комплексу на прибудинковій території з метою утворення додаткових сучасних та безпечних зон для активного відпочинку, та дозвілля мешканців мікрорайону, учнів ЗОШ № 30, а також всіх бажаючих.

Автор проєкту
Олександр
Олександр Середа
Бюджет
1 500 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Захисників України (Одинцова), 7, Чернігів

Опис

Детальний опис проєкту

Створення та облаштування бігових доріжок, секторів для стрибків та метань, а також футбольного поля для здорового способу життя за місцем проживання для дітей та молоді з метою систематичної фізичної активності у вільний від навчання і роботи час в зручних і комфортних умовах. На стадіоні може займатися молодь не тільки одного конкретного мікрорайону, а й усього міста. Реалізація проекту передбачає профілактику виникнення негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі, що згубно позначається на здоров’ї підростаючого покоління і на здоров’ї майбутніх дітей, зменшення кількості правопорушень, зміцнення здоров’я дітей та молоді, покращення їх рівня фізичного розвитку, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, пропаганда здорового способу життя, проведення тренувань на загальнодоступному та безкоштовному обладнанню спортивного майданчику.

Інформація стосовно доступності (результатів) проєкту для мешканців міста Чернігова у разі його реалізації

Надання можливості тренувань у ранковий та денний час по будням для вихованців ЗОШ № 30 та ДЮСШ «Атлет», весь інший час – вільний доступ для всіх діт

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також його бенефіціари

Реалізація цього проекту дасть змогу створити сприятливі умови для покращення рівня фізичного розвитку дітей та підлітків, їх рухових здібностей, вмінь і навичок, вихованню фізично і духовно здорового покоління, що надасть позитивний вплив на всі функції і системи організму. Оздоровлення мешканців мікрорайону. Проведення занять та тренувань вихованців загальноосвітніх та спортивних шкіл. Популяризація здорового та активного способу життя, доступність. Результатами реалізації завдань зможуть користуватися не лише мешканці вказаного мікрорайону, а і всі мешканці міста.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління ЖКГ ЧМР

Фінансове управління ЧМР

Управління земельних ресурсів ЧМР