Проекти - переможці 2019 року
![](https://s.pb.org.ua/chernihiv.pb.org.ua/news/1411/image/15712955500617_uchasti-bord-01-0a5ef254711f7ea65af18cae98b6cb94.jpg?s=f00baadca778085adc29eaae2a67a3a3)
15.10.2019 року на засіданні робочої групи з питань реалізації громадського бюджету (бюджету участі) в місті Чернігові затверджено перелік проектів-переможців, які будуть реалізовані у 2020 році.
Ввійти за допомогою BankID для клієнтів ПриватБанку, банку ПІВДЕННИЙ, КОНКОРД банку, Монобанк, власників MobileID для абонентів Vodafone, Lifecell та власників ЕЦП.
Вхід черезІдентифікація/Верифікація з використанням Системи BankID НБУ”:
Вхід через15.10.2019 року на засіданні робочої групи з питань реалізації громадського бюджету (бюджету участі) в місті Чернігові затверджено перелік проектів-переможців, які будуть реалізовані у 2020 році.